sobota 14 Gru 2019

Operator koparki

banner

OPERATOR/KA KOPARKO-ŁADOWARKI  KLASY III

CEL

Rozwój kompetencji zawodowych poprzez zdobycie kwalifikacji i umiejętności praktycznych operatora koparko-ładowarki klasy III, poprzez udział w kursie,  u 16 uczniów/uczennic zamieszkujących lub uczących się na obszarach wiejskich powiatu ostrowieckiego uczących się w  szkołach i placówkach kształcenia zawodowego powiatu ostrowieckiego, którzy ukończyli 18 rok życia.

 

PROGRAM

Program szkolenia obejmuje 220 godzin szkoleniowych na osobę. Szkolenie będzie realizowane w dwóch 8-osobowych grupach.

Szczegółowy program zostanie podany przed rozpoczęciem szkolenia.

 

OKRES REALIZACJI ZAJĘĆ

Zajęcia będą realizowane w okresie od lutego 2013 roku do czerwca 2014roku.


Zakończono rekrutację wstępną i ostateczną kandydatów do projektu aplikujących na kurs „Operator koparko-ładowarki klasy III”.

 

W ramach rekrutacji wstępnej przeprowadzono testy kompetencyjne początkowe.

Dla uczestników projektu prowadzone jest indywidualne doradztwo zawodowe w łącznym wymiarze 6 godzin na uczestnika, obejmującym 3 jednogodzinne rozmowy (z pedagogiem, psychologiem i doradcą zawodowym) oraz  przygotowanie indywidualnego planu działania


 

 

Harmonogram zajęć realizowanych w WSBiP

Grupa: Koparka I

w okresie od 4.VI.2013r. do 17.VI.2013r.

 

Data

Godziny

Zajęcia/szkolenie

4.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

SO

5.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

WK

10.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

WK

11.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

WK

12.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

SO

13.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

SO

14.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

WK

17.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

SO

 

WI – Warsztaty informatyczne, sala 2b
AP – Akademia Przedsiębiorczości, sala 9c
WK – Warsztaty Komunikacji, sala 10c
SO -  kompetencje społeczne i obywatelskie sala  1c

UWAGA
15 MIN PRZED ZAJĘCIAMI OBIAD


- Pobierz  Harmonogram zajęć

 

 

Harmonogram zajęć realizowanych w WSBiP

Grupa: Koparka II

w okresie od 5.VI.2013r. do 18VI.213r.

 

Data

Godziny

Zajęcia/szkolenie

5.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

SO

6.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

SO

11.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

SO

12.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

WK

13.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

WK

14.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

SO

17.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

WK

18.VI.2013r.

14.30-17.45 (4h)

WK

 

WI – Warsztaty informatyczne, sala 2b
AP – Akademia Przedsiębiorczości, sala 9c
WK – Warsztaty Komunikacji, sala 10c
SO -  kompetencje społeczne i obywatelskie sala  1c

UWAGA
15 MIN PRZED ZAJĘCIAMI OBIAD 


- Pobierz  Harmonogram zajęć

 

 

HARMONOGRAM KURSU NR 3/ 2013

 

1.NAZWA SZKOLENIA :            Operator koparko-ładowarki

                     

2.JEDNOSTKA REALIZUJĄCA :        MAZ-MET ZTS Ośrodek Szkolenia
                                                     Kierowców i Operatorów
                                                     27-400Ostrowiec Św.
                                                     ul. Sandomierska 26a

3.MIEJSCE SZKOENIA :

zajęcia teoretyczne Ostrowiec Św. ul. Sandomierska 26a - godz 16:00

sobota -  godz 8:00

zajęcia praktyczne         Ostrowiec Św. ul. Orla 3  ( od 7:00  - 20:00)

 

Grupa I

 

21.02.2013r   od  16:00 do 20:00

2 godz. - użytkowanie eksploatacyjne – inż. A. Pałka

2 godz. -  dokumentacja techniczna –  inż.  M. Pastuszko

22.02.2013  od 16:00 do 20:00

2 godz. - użytkowanie eksploatacyjne – inż. A. Pałka

2 godz. -  dokumentacja techniczna –  inż.  M. Pastuszko

28.02.2013

2 godz. - użytkowanie eksploatacyjne – inż. A. Pałka

2 godz. -  dokumentacja techniczna –  inż.  M. Pastuszko

01.03.2013

2 godz. - użytkowanie eksploatacyjne – inż. A. Pałka

2 godz. -  dokumentacja techniczna –  inż.  M. Pastuszko

02.03.2013

4 godz. - bhp – M. Nowotnik

4 godz. -  podstawy elektrotechniki – J. Dębicki

12.03.2013

2 godz. - bhp – M. Nowotnik

2 godz. -  podstawy elektrotechniki – J. Dębicki

13.03.2013

2 godz. - bhp – M. Nowotnik

2 godz. -  podstawy elektrotechniki – J. Dębicki

14.03.2013

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

15.03.2013

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

23.03.2013

4 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

4 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

25.03.2013

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

26.03.2013

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

27.03.2013

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

28.03.2013

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

29.03.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

02.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

03.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

04.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

05.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

08.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

09.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

10.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

11.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

12.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

13.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

15.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

16.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

17.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

18.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

19.04.2013

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

20.04.2013

8 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

22.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

23.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

24.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

25.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

26.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

27.04.2013

8 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

29.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

30.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

04.05.2013

8 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

06.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

07.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

08.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

 

09.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

10.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

11.05.2013

8 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

13.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

14.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

15.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

 

- Pobierz  Harmonogram zajęć

 

Grupa II

 

21.02.2013r   od  16:00 do 20:00

2 godz. -  dokumentacja techniczna –  inż.  M. Pastuszko

2 godz. - użytkowanie eksploatacyjne – inż. A. Pałka

22.02.2013  od 16:00 do 20:00

2 godz. -  dokumentacja techniczna –  inż.  M. Pastuszko

2 godz. - użytkowanie eksploatacyjne – inż. A. Pałka

28.02.2013

2 godz. -  dokumentacja techniczna –  inż.  M. Pastuszko

2 godz. - użytkowanie eksploatacyjne – inż. A. Pałka

01.03.2013

2 godz. -  dokumentacja techniczna –  inż.  M. Pastuszko

2 godz. - użytkowanie eksploatacyjne – inż. A. Pałka

02.03.2013

4 godz. -  podstawy elektrotechniki – J. Dębicki

4 godz. - bhp – M. Nowotnik

12.03.2013

2 godz. -  podstawy elektrotechniki – J. Dębicki

2 godz. - bhp – M. Nowotnik

13.03.2013

2 godz. -  podstawy elektrotechniki – J. Dębicki

2 godz. - bhp – M. Nowotnik

14.03.2013

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

15.03.2013

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

23.03.2013

4 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

4 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

25.03.2013

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

26.03.2013

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

27.03.2013

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

28.03.2013

2 godz. -  elementy hydrauliki – J. Dębicki

2 godz. - silniki spalinowe – R. Maciąg

29.03.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

02.04.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

03.04.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

04.04.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

05.04.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

08.04.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

09.04.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

10.04.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

11.04.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

12.04.2013

2 godz. -  technologia robót – A. Kowalczyk

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

13.04.2013

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

15.04.2013

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

16.04.2013

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

17.04.2013

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

18.04.2013

2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

19.04.2013

 2 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

2 godz. - budowa koparko-ładowarki – M. Gołąbek

20.04.2013

8 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

22.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

23.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

24.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

25.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

26.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

27.04.2013

8 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

29.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

30.04.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

04.05.2013

8 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

06.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

07.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

08.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

 

09.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

10.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

11.05.2013

8 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

13.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

14.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

15.05.2013

4 godz. -  zajęcia praktyczne – Jenda Piotr , Borcuch Michał

 

- Pobierz  Harmonogram zajęć

 

stopka

Grupa II  KOP